MELODY
8,20 € with VAT
MELODY is one of our basic chocolates without sprinkles. It is a milk chocolate, which is distinguished with its smoothness and deliciousness.
Milk chocolate. 33,6%
Add 30,00 € to cart and get free shipping!
Description
The product may contain milk, traces of nuts and peanuts.
Weight: 130 g
| Energy | 2357.0 kJ |
| Energy kcal | 563.0 kcal |
| Fat | 36.2 g |
| Saturated fat | 21.8 g |
| Carbohydrate | 50.9 g |
| of which sugars | 49.9 g |
| Protein | 7.0 g |
| Salt | 0.2 g |
Additional information
| Chocolate type | Milk |
|---|
Shipping & Delivery
Decor for chocolates
Related products
STRAWBERRY DREAM
SKU:
LBM001
9,70 € with VAT
| Chocolate type | Milk |
|---|---|
| Flavour | Blackberries, Raspberries, Strawberry |
WHITE SURPRISE
SKU:
LBW004
9,35 € with VAT
| Chocolate type | White |
|---|---|
| Flavour | Almonds, Apricots, Cashew nuts, Cocoa beans |
WHITE DREAM
SKU:
LBW002
10,25 € with VAT
| Chocolate type | White |
|---|---|
| Flavour | Blackberries, Pecan nuts, Raspberries |
CHILI TEMPTATION
SKU:
LBD011-1
9,45 € with VAT
| Chocolate type | Dark |
|---|---|
| Flavour | Blueberries, Cashew nuts, Chilli threads, Roasted peanuts |
RHAPSODY
SKU:
LBD005
9,10 € with VAT
| Chocolate type | Dark |
|---|---|
| Flavour | Apricots, Blackberries, Cranberries, Hazelnuts |
















