WHITE SURPRISE
9,35 € ÁFA-val
A WHITE SURPRISE érdekes ízkombinációjával mindenkit elvarázsol. Kesudióval, mandulával, sárgabarackkal és kakaóbabbal megszórva egy igazán különleges ízt hoz létre.
Fehér csokoládé, kesudió, mandula, liofilizált sárgabarack, zúzott kakaóbab. 33,1 %.
Adj a kosárhoz még 30,00 € értékben és a szállítás ingyenes.
Cikkszám:
LBW004
Kategória: Nagy csokoládé
Címkék: Fehér csokoládé, kesudió, liofilizált sárgabarack, mandula, zúzott kakaóbab
Leírás
A termék tejet, nyomokban dióféléket és földimogyorót tartalmazhat.
Tömeg: 130 g
| Energia | 2450.5 kJ |
| Energia kcal | 585.4 kcal |
| Zsír | 40.4 g |
| Telített zsírsavak | 23.2 g |
| Szénhidrát | 49.1 g |
| amelyből cukrok | 47.5 g |
| Fehérje | 6.6 g |
| Só | 0.2 g |
További információk
| Csokoládé típusa | Fehér csokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Kakaóbab, Kesudió, Mandula, Sárgabarack |
Szállítás és fizetés
Csokoládé dekoráció
Kapcsolódó termékek
SWEET TASTE
SKU:
LBM010
9,10 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Mandula, Sárgabarack, Szeder |
RHAPSODY
SKU:
LBD005
9,10 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Étcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Mogyoró, Sárgabarack, Szeder, Vörös áfonya |
FANTASY
SKU:
LBD003
8,90 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Étcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Banán, Eper, Pörkölt földimogyoró |
CHILI TEMPTATION
SKU:
LBD011-1
9,45 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Étcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Áfonya, Chili szálak, Kesudió, Pörkölt földimogyoró |















