SWEET TEMPTATION
5,25 € ÁFA-val
A SWEET TEMPTATION egy édes tejcsokoládé liofilizált eperrel és málnával, amelyek tökéletesen illenek a ropogós kesudióhoz. Mindenképpen érdemes megkóstolni.
Tejcsokoládé, liofilizált eper, liofilizált málna, kesudió. 33,6%
Adj a kosárhoz még 30,00 € értékben és a szállítás ingyenes.
Cikkszám:
SBM004
Kategória: Kis csokoládé
Címkék: kesudió, liofilizált eper, liofilizált málna, Tejcsokoládé
Leírás
A termék tejet, nyomokban dióféléket és földimogyorót tartalmazhat.
Tömeg: 65 g
| Energia | 2305.8 kJ |
| Energia kcal | 550.8 kcal |
| Zsír | 34.7 g |
| Telített zsírsavak | 20.4 g |
| Szénhidrát | 50.9 g |
| amelyből cukrok | 49.1 g |
| Fehérje | 7.1 g |
| Só | 0.2 g |
További információk
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Eper, Kesudió, Málna |
Szállítás és fizetés
Csokoládé dekoráció
Kapcsolódó termékek
SUGAR
SKU:
LBM007
11,00 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Kakaóbab, Málna, Menta levelek |
MILKIE
SKU:
SBM003
5,00 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Darált pisztácia, Meggy, Pörkölt földimogyoró |
WHITE SURPRISE
SKU:
LBW004
9,35 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Fehér csokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Kakaóbab, Kesudió, Mandula, Sárgabarack |
RHAPSODY
SKU:
SBD005
4,90 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Étcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Sárgabarack, Szeder, Vörös áfonya |
MELANCSOLY BLUES
SKU:
LBD004
8,90 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Étcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Eper, Kókuszreszelék, Pekándió |
















