BLUE DREAM
9,65 € ÁFA-val
A BLUE DREAM egy tejcsokoládé, amelynek jellegzetes íze van. Az áfonya, a kesudió és a pörkölt földimogyoró egyedülálló kombinációját chiliszállal fűszereztük, amely tökéletesen kiegészíti ezt az ízkombinációt.
Tejcsokoládé, kesudió, pörkölt földimogyoró, liofilizált áfonya, chili szálak. 33,6%
Adj a kosárhoz még 30,00 € értékben és a szállítás ingyenes.
Cikkszám:
LBM013
Kategória: Nagy csokoládé
Címkék: chili szálak, kesudió, liofilizált áfonya, pörkölt földimogyoró, Tejcsokoládé
Leírás
A termék tejet, nyomokban dióféléket és földimogyorót tartalmazhat.
Tömeg: 130 g
| Energia | 2322.9 kJ |
| Energia kcal | 555.0 kcal |
| Zsír | 35.4 g |
| Telített zsírsavak | 20.6 g |
| Szénhidrát | 50.6 g |
| amelyből cukrok | 48.4 g |
| Fehérje | 7.5 g |
| Só | 0.2 g |
További információk
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Áfonya, Chili szálak, Kesudió, Pörkölt földimogyoró |
Szállítás és fizetés
Csokoládé dekoráció
Kapcsolódó termékek
MILKY LOVE
SKU:
LBM008
9,55 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Áfonya, Pörkölt földimogyoró, Szeder, Vörös áfonya |
SUGAR
SKU:
LBM007
11,00 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Kakaóbab, Málna, Menta levelek |
SWEET TEMPTATION
SKU:
LBM004
10,15 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Eper, Kesudió, Málna |
WHITE DREAM
SKU:
LBW002
10,25 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Fehér csokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Málna, Pekándió, Szeder |
CHILI TEMPTATION
SKU:
LBD011-1
9,45 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Étcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Áfonya, Chili szálak, Kesudió, Pörkölt földimogyoró |












