CHILI TEMPTATION
9,45 € ÁFA-val
A CHILI TEMPTATION, ahogy a neve is sugallja, egy étcsokoládé, amelyet a chili íze jellemez. Áfonyával, kesudióval és mogyoróval kombinálva egy harmonikus, mégis rendkívül érdekes ízvilágot hoztunk létre, amelyet egyetlen csokoládérajongó sem hagyhat ki.
Étcsokoládé, kesudió, pörkölt földimogyoró, liofilizált áfonya, chili szálak. 54,5%.
Adj a kosárhoz még 30,00 € értékben és a szállítás ingyenes.
Cikkszám:
LBD011-1
Kategória: Nagy csokoládé
Címkék: chili szálak, Étcsokoládé, kesudió, liofilizált áfonya, pörkölt földimogyoró
Leírás
A termék tejet, nyomokban dióféléket és földimogyorót tartalmazhat.
Tömeg: 130 g
| Energia | 2259.4 kJ |
| Energia kcal | 539.1 kcal |
| Zsír | 35.3 g |
| Telített zsírsavak | 20.5 g |
| Szénhidrát | 46.1 g |
| amelyből cukrok | 42.4 g |
| Fehérje | 5.7 g |
További információk
| Csokoládé típusa | Étcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Áfonya, Chili szálak, Kesudió, Pörkölt földimogyoró |
Szállítás és fizetés
Csokoládé dekoráció
Kapcsolódó termékek
SWEET TASTE
SKU:
LBM010
9,10 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Mandula, Sárgabarack, Szeder |
MILKIE
SKU:
LBM003
10,00 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Darált pisztácia, Makadámdió, Meggy, Pörkölt földimogyoró |
HAPPY RAINBOW
SKU:
LBW005
10,15 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Fehér csokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Darált pisztácia, Eper, Vörös áfonya |

















