HAPPY CHERRY
9,30 € ÁFA-val
A HAPPY CHERRY egy finom tejcsokoládé, amelyhez liofilizált meggyet és almát párosítottunk. A még nagyobb ízélmény érdekében mogyoróval szórtuk meg.
Tejcsokoládé, liofilizált alma, liofilizált meggy, mogyoró. 33,6%
Adj a kosárhoz még 30,00 € értékben és a szállítás ingyenes.
Cikkszám:
LBM002
Kategória: Nagy csokoládé
Címkék: liofilizált alma, liofilizált meggy, mogyoró, Tejcsokoládé
Leírás
A termék tejet, nyomokban dióféléket és földimogyorót tartalmazhat.
Tömeg: 130 g
| Energia | 2319.9 kJ |
| Energia kcal | 554.2 kcal |
| Zsír | 35.1 g |
| Telített zsírsavak | 20.3 g |
| Szénhidrát | 51.3 g |
| melyből cukrok | 48.8 g |
| Fehérje | 6.9 g |
| Só | 0.2 g |
További információk
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Alma, Meggy, Mogyoró |
Szállítás és fizetés
Csokoládé dekoráció
Kapcsolódó termékek
SWEET TASTE
SKU:
LBM010
9,10 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Mandula, Sárgabarack, Szeder |
WHITE SURPRISE
SKU:
LBW004
9,35 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Fehér csokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Kakaóbab, Kesudió, Mandula, Sárgabarack |
RHAPSODY
SKU:
LBD005
9,10 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Étcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Mogyoró, Sárgabarack, Szeder, Vörös áfonya |
MELANCSOLY BLUES
SKU:
LBD004
8,90 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Étcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Eper, Kókuszreszelék, Pekándió |
FANTASY
SKU:
LBD003
8,90 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Étcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Banán, Eper, Pörkölt földimogyoró |
CHILI TEMPTATION
SKU:
LBD011-1
9,45 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Étcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Áfonya, Chili szálak, Kesudió, Pörkölt földimogyoró |

















