MELANCSOLY BLUES
8,90 € ÁFA-val
MELANCSOLY BLUES egy gyümölcs jellegű csokoládé, amelyet dióval kombináltunk. Felpezsdítettük az ízeket kókusz szirmokkal és ez által teremtettünk egy kellemes trópusi hangulatot.
Étcsokoládé, kókuszreszelék, pekándió, liofilizált eper. 54,5%
Adj a kosárhoz még 30,00 € értékben és a szállítás ingyenes.
Cikkszám:
LBD004
Kategória: Nagy csokoládé
Címkék: Étcsokoládé, kókuszreszelék, liofilizált eper, pekándió
Leírás
A termék tejet, nyomokban dióféléket és földimogyorót tartalmazhat.
Tömeg: 130 g
| Energia | 2320.6 kJ |
| Energia kcal | 554.2 kcal |
| Zsír | 37.3 g |
| Telített zsírsavak | 21.8 g |
| Szénhidrát | 44.9 g |
| amelyből cukrok | 41.8 g |
| Fehérje | 5.1 g |
További információk
| Csokoládé típusa | Étcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Eper, Kókuszreszelék, Pekándió |
Szállítás és fizetés
Csokoládé dekoráció
Kapcsolódó termékek
SWEET TASTE
SKU:
LBM010
9,10 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Mandula, Sárgabarack, Szeder |
SWEET TEMPTATION
SKU:
LBM004
10,15 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Eper, Kesudió, Málna |
MILKIE
SKU:
LBM003
10,00 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Darált pisztácia, Makadámdió, Meggy, Pörkölt földimogyoró |
WHITE SURPRISE
SKU:
LBW004
9,35 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Fehér csokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Kakaóbab, Kesudió, Mandula, Sárgabarack |
BONITA
SKU:
LBD010
10,25 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Étcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Darált pisztácia, Ibolya, Pekándió |
SILKY SOUL
SKU:
LBD007
8,90 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Étcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Dió, Eper, Kesudió, Napraforgómag |
CHILI TEMPTATION
SKU:
LBD011-1
9,45 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Étcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Áfonya, Chili szálak, Kesudió, Pörkölt földimogyoró |



















