CHILI TEMPTATION
9,45 € ÁFA-val
A CHILI TEMPTATION, ahogy a neve is sugallja, egy étcsokoládé, amelyet a chili íze jellemez. Áfonyával, kesudióval és mogyoróval kombinálva egy harmonikus, mégis rendkívül érdekes ízvilágot hoztunk létre, amelyet egyetlen csokoládérajongó sem hagyhat ki.
Étcsokoládé, kesudió, pörkölt földimogyoró, liofilizált áfonya, chili szálak. 54,5%.
Adj a kosárhoz még 30,00 € értékben és a szállítás ingyenes.
Cikkszám:
LBD011-1
Kategória: Nagy csokoládé
Címkék: chili szálak, Étcsokoládé, kesudió, liofilizált áfonya, pörkölt földimogyoró
Leírás
A termék tejet, nyomokban dióféléket és földimogyorót tartalmazhat.
Tömeg: 130 g
| Energia | 2259.4 kJ |
| Energia kcal | 539.1 kcal |
| Zsír | 35.3 g |
| Telített zsírsavak | 20.5 g |
| Szénhidrát | 46.1 g |
| amelyből cukrok | 42.4 g |
| Fehérje | 5.7 g |
További információk
| Csokoládé típusa | Étcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Áfonya, Chili szálak, Kesudió, Pörkölt földimogyoró |
Szállítás és fizetés
Csokoládé dekoráció
Kapcsolódó termékek
SWEET SECRET
SKU:
LBM009
8,90 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Eper, Mogyoró, Pörkölt földimogyoró |
MILKY LOVE
SKU:
LBM008
9,55 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Áfonya, Pörkölt földimogyoró, Szeder, Vörös áfonya |
SUGAR
SKU:
LBM007
11,00 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Kakaóbab, Málna, Menta levelek |
HAPPY RAINBOW
SKU:
LBW005
10,15 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Fehér csokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Darált pisztácia, Eper, Vörös áfonya |
WHITE SURPRISE
SKU:
LBW004
9,35 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Fehér csokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Kakaóbab, Kesudió, Mandula, Sárgabarack |
MELANCSOLY BLUES
SKU:
LBD004
8,90 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Étcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Eper, Kókuszreszelék, Pekándió |
FANTASY
SKU:
LBD003
8,90 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Étcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Banán, Eper, Pörkölt földimogyoró |



















