SYMPHONY
10,70 € ÁFA-val
A SYMPHONY egy esztétikus külsővel bíró étcsokoládé, amely a kandírozott menta leveleknek és a liofilizált málnának köszönhetően kiváló könnyed ízzel rendelkezik. Hogy tovább fokozzuk az élményt megszórtuk kakaóbabbal, ami többek között az egészségre is jótékony hatással van.
Étcsokoládé, kandírozott mentalevelek, liofilizált málna, zúzott kakaóbab. 54,5%
Adj a kosárhoz még 30,00 € értékben és a szállítás ingyenes.
Cikkszám:
LBD008
Kategória: Nagy csokoládé
Címkék: Étcsokoládé, kandírozott mentalevelek, liofilizált málna, zúzott kakaóbab
Leírás
A termék tejet, nyomokban dióféléket és földimogyorót tartalmazhat.
Tömeg: 130 g
| Energia | 2257.8 kJ |
| Energia kcal | 539.3 kcal |
| Zsír | 35.3 g |
| Telített zsírsavak | 21.1 g |
| Szénhidrát | 45.5 g |
| amelyből cukrok | 42.8 g |
| Fehérje | 5.3 g |
További információk
| Csokoládé típusa | Étcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Kakaóbab, Málna, Menta levelek |
Szállítás és fizetés
Csokoládé dekoráció
Kapcsolódó termékek
MILKY LOVE
SKU:
LBM008
9,55 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Áfonya, Pörkölt földimogyoró, Szeder, Vörös áfonya |
SUGAR
SKU:
LBM007
11,00 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Kakaóbab, Málna, Menta levelek |
SWEET TEMPTATION
SKU:
LBM004
10,15 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Eper, Kesudió, Málna |
MILKIE
SKU:
LBM003
10,00 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Darált pisztácia, Makadámdió, Meggy, Pörkölt földimogyoró |
WHITE DREAM
SKU:
LBW002
10,25 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Fehér csokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Málna, Pekándió, Szeder |
BONITA
SKU:
LBD010
10,25 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Étcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Darált pisztácia, Ibolya, Pekándió |
MELANCSOLY BLUES
SKU:
LBD004
8,90 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Étcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Eper, Kókuszreszelék, Pekándió |

















