COCONUT DREAM
4,90 € ÁFA-val
A COCONUT DREAM egy finom tejcsokoládé a kókuszos ízek kedvelőinek, amelyhez pekándiót és édes epret adtunk a még gazdagabb íz érdekében.
Tejcsokoládé, pekándió, kókuszreszelék, liofilizált eper. 33,6%
Adj a kosárhoz még 30,00 € értékben és a szállítás ingyenes.
Cikkszám:
SBM005
Kategória: Kis csokoládé
Címkék: kókuszreszelék, liofilizált eper, pekándió, Tejcsokoládé
Leírás
A termék tejet, nyomokban dióféléket és földimogyorót tartalmazhat.
Tömeg: 65 g
| Energia | 2370.6 kJ |
| Energia kcal | 566.3 kcal |
| Zsír | 36.9 g |
| Telített zsírsavak | 21.7 g |
| Szénhidrát | 49.9 g |
| amelyből cukrok | 48.4 g |
| Fehérje | 6.9 g |
| Só | 0.2 g |
További információk
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Eper, Kókuszreszelék, Pekándió |
Szállítás és fizetés
Csokoládé dekoráció
Kapcsolódó termékek
NUTTY MISH MUSH
SKU:
LBM012
8,90 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Kesudió, Mogyoró, Napraforgómag, Pekándió, Pörkölt földimogyoró |
COCONUT DREAM
SKU:
LBM011
9,10 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Eper, Kókuszreszelék, Pekándió |
SWEET TEMPTATION
SKU:
SBM004
5,25 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Eper, Kesudió, Málna |
MILKIE
SKU:
SBM003
5,00 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Darált pisztácia, Meggy, Pörkölt földimogyoró |
WHITE DREAM
SKU:
LBW002
10,25 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Fehér csokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Málna, Pekándió, Szeder |














