TASTE INFUSION MILK
10,45 € ÁFA-val
A TASTE INFUSION MILK egy ízletes tejcsokoládé, amelyhez aprított pisztáciát és málnát adtunk hozzá. Ez a kombináció garantáltan minden édességkedvelőnek a kedvencei közé fog majd tartozni.
Tejcsokoládé, aprított pisztácia, aprított málna
Adj a kosárhoz még 30,00 € értékben és a szállítás ingyenes.
Cikkszám:
LBMM001
Kategóriák: akciók és további csokoládék, Nagy csokoládé
Címkék: darált málna, darált pisztácia, Tejcsokoládé
Leírás
A termék tejet, nyomokban dióféléket és földimogyorót tartalmazhat.
Tömeg: 130 g
| Energia | 2364.0 kJ |
| Energia kcal | 564.0 kcal |
| Zsír | 36.0 g |
| Telített zsírsavak | 20.0 g |
| Szénhidrát | 50.0 g |
| amelyből cukrok | 46.0 g |
| Fehérje | 7.0 g |
További információk
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Darált pisztácia, Málna |
Szállítás és fizetés
Csokoládé dekoráció
Kapcsolódó termékek
MILKY LOVE
SKU:
LBM008
9,55 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Áfonya, Pörkölt földimogyoró, Szeder, Vörös áfonya |
SUGAR
SKU:
LBM007
11,00 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Kakaóbab, Málna, Menta levelek |
SWEET TEMPTATION
SKU:
LBM004
10,15 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Eper, Kesudió, Málna |
HAPPY RAINBOW
SKU:
LBW005
10,15 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Fehér csokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Darált pisztácia, Eper, Vörös áfonya |
WHITE SURPRISE
SKU:
LBW004
9,35 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Fehér csokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Kakaóbab, Kesudió, Mandula, Sárgabarack |
SILKY SOUL
SKU:
LBD007
8,90 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Étcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Dió, Eper, Kesudió, Napraforgómag |
HARMONY
SKU:
LBD006
9,55 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Étcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Makadámdió, Szeder, Vörös áfonya |
CHILI TEMPTATION
SKU:
LBD011-1
9,45 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Étcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Áfonya, Chili szálak, Kesudió, Pörkölt földimogyoró |
















