MEADOW
10,55 € ÁFA-val
A MEADOW egyértelműen egy romantikus külsővel rendelkező étcsokoládé. A meggy egy enyhén savanykás ízt ad neki, amelyet rózsaszirommal és kakaóbabbal kombináltunk. A romantikus megjelenésének köszönhetően ajándéknak is kiválóan alkalmas, amely minden csokoládé kedvelőt biztosan lenyűgöz.
Étcsokoládé, kandírozott rózsa, liofilizált meggy, zúzott kakaóbab. 54,5%
Adj a kosárhoz még 30,00 € értékben és a szállítás ingyenes.
Cikkszám:
LBD009
Kategória: Nagy csokoládé
Címkék: Étcsokoládé, kandírozott rózsa, liofilizált meggy, zúzott kakaóbab
Leírás
A termék tejet, nyomokban dióféléket és földimogyorót tartalmazhat.
Tömeg: 130 g
| Energia | 2271.8 kJ |
| Energia kcal | 542.7 kcal |
| Zsír | 35.2 g |
| Telített zsírsavak | 21.1 g |
| Szénhidrát | 46.8 g |
| amelyből cukrok | 43.1 g |
| Fehérje | 5.1 g |
További információk
| Csokoládé típusa | Étcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Kakaóbab, Meggy, Rózsa |
Szállítás és fizetés
Csokoládé dekoráció
Kapcsolódó termékek
SWEET SECRET
SKU:
LBM009
8,90 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Eper, Mogyoró, Pörkölt földimogyoró |
MILKY LOVE
SKU:
LBM008
9,55 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Áfonya, Pörkölt földimogyoró, Szeder, Vörös áfonya |
SUGAR
SKU:
LBM007
11,00 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Kakaóbab, Málna, Menta levelek |
SWEET TEMPTATION
SKU:
LBM004
10,15 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Tejcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Eper, Kesudió, Málna |
RHAPSODY
SKU:
LBD005
9,10 € ÁFA-val
| Csokoládé típusa | Étcsokoládé |
|---|---|
| Ízesítés | Mogyoró, Sárgabarack, Szeder, Vörös áfonya |
















