Handmade čokoláda s dekorom ako darček

Oslávte deň matiek spoločne s našou ručne vyrábanou čokoládou. Naše čokolády s dekorom vo dvoch veľkostiach sa skvele hodia na špeciálne príležitosti ako je aj deň matiek, vďaka svojmu elegantnému vzhľadu dosiahnutému špeciálnymi posypmi v rôznych kombináciách. Naše mamy si zaslúžia len to najlepšie, a preto ručne vyrábané čokolády, ktoré vyrábame výhradne z kvalitných surovín sú skvelou voľbou. Môžete si vybrať spomedzi málých, či veľkých čokolád. V našej ponuke jednoznačne nájdete to čo hľadáte pre vašu najmilovanejšiu osobu.

 

 

Ozdobte vašu čokoládu

Nenechajte nič na náhodu a dolaďte váš darček do posledného detailu. Na našom eshope máte pri našich ručne vyrábaných čokoládach možnosť vybrať si dekor na vami zvolený produkt.

 

Čokoláda s textovým dekorom

V ponuke máme 9 druhov dekorov na naše čokolády. Na deň matiek sa skvele hodí červený dekor v tvare srdca s nápisom „Ľúbim ťa“, alebo dekor v rovnakom tvare, len v zlatej farbe s nápisom „Ďakujem“. Absolútnym favoritom pre túto príležitosť je dekor v bordovej farbe s nápisom „Si tá najlepšia na svete“. Tento dekor vystihuje asi najviac dôležitosť našich maminiek.

 

 

Čokoláda s minimalistickým dekorom

Pokiaľ by ste radšej ozdobili našu ručne vyrábanú čokoládu s jednoduchším dekorom tak by sme chceli upriamiť vašu pozornosť na naše dekory bez nápisov. Sú dostupné v troch tvaroch a to každý v zlatej farbe. Vybrať si môžete spomedzi stuhy, mašle či hviezdy.  Zlatá farba sa nájde aj na našich obaloch s tmavomodrým základom, čiže nech si vyberiete hoci ktorú z možností tak dekor jednoznačne vynikne  na vašom darčeku.

 

 Čokoláda so špeciálnym dekorom

 

Ak hľadáte niečo skutočne výnimočné, tak by sme vám odporučili vybrať si náš prázdny dekor. Ide o kartičku s elegantným vizuálom, ktorý samozrejme ladí s obalom čokolád. Môžete na ňu vlastnoručne napísať odkaz, alebo vyjadriť vašu lásku vlastnými slovami. Ozvláštnite svoj darček niečím vlastným, predsa to je to čo naše mami poteší najviac na svete. Keď im pripravíme niečo vlastnoručne, a tak im vyjadríme ako nám na nich nesmierne záleží.

 

Dekor na čokoládu

 

Zhrnutie článku

Nech si už vyberiete ktorúkoľvek čokoládu s dekorom bude to jednoznačne originálnym darčekom, ktorý vždy poteší. Našimi dekormi môžete váš darček doladiť až do toho najmenšieho detailu či si už vyberiete čokoládu s dekorom bez nápisu, s nápisom alebo ste radšej fanúšikom minimalizmu. V očiach vašej maminy váš darček bude určite ten najlepší práve preto lebo je hlavne z lásky.